ژانر‌ها: کوتاه

دانلود فیلم The Spider Within: A Spider-Verse Story 2024

دانلود فیلم The Spider Within: A Spider-Verse Story 2024

مایلز مورالس یک حمله پانیک را تجربه می کند که او را مجبور می کند با مظاهر اضطراب خود روبرو شود و یاد بگیرد که کمک گرفتن می تواند به همان اندازه شجاعانه باشد که از شهرش در برابر شیطان محافظت کند.

دانلود فیلم The Shepherd 2023

دانلود فیلم The Shepherd 2023

در شب کریسمس، یک خلبان جنگنده در راه بازگشت به خانه، در میانه پرواز بر فراز آب گم می شود و برای فرود ایمن به معجزه نیاز دارد.

دانلود فیلم The Velveteen Rabbit 2023

دانلود فیلم The Velveteen Rabbit 2023

"خرگوش مخملی" بر اساس کتاب کلاسیک مارجری ویلیامز، جادوی عشق بی قید و شرط را جشن می گیرد. وقتی ویلیام یک اسباب بازی مورد علاقه جدید برای کریسمس دریافت می کند، یک دوست مادام العمر را پیدا می کند و دنیایی از جادو را باز می کند.

دانلود فیلم Inner Workings 2016

دانلود فیلم Inner Workings 2016

در این انیمیشن کوتاه، زندگی روزانهی یک کارمند، از زاویه دید اعضای بدنش مانند مغز، قلب، ریهها و ... مرور میشود و درگیریهای آنها با مغز نیز به نمایش درمیآید.

دانلود فیلم Wire Cutters 2014

دانلود فیلم Wire Cutters 2014 سانسور شده

دو ربات کوچک وسط یک سیاره متروکه، تاریک و دور افتاده هستند. این دو ربات از وجود یکدیگر خبر ندارند و برای داشتن انرژی باید از سنگ‌های سبز معدنی استفاده کنند.

دانلود فیلم Naked Mole Rat Gets Dressed: The Underground Rock Experience 2022

دانلود فیلم Naked Mole Rat Gets Dressed: The Underground Rock Experience 2022 سانسور شده

وقتی ویلبر موش کور خوش تیپ متوجه شد که علاقه زیادی به دنیای لباس و مد دارد. همه چیز وارونه شد...

دانلود فیلم Lego Star Wars Summer Vacation 2022

دانلود فیلم Lego Star Wars Summer Vacation 2022

LEGO Star Wars بر اساس حماسه و فرانچایز جنگ ستارگان ساخته شده است. خط تولید مستقیماً بر شخصیت‌های جنگ ستارگان متمرکز است، به استثنای برخی از شخصیت‌های انحصاری فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی. طراحان لگو جنگ ستارگان نشان داده اند که چگونه "استراتژی" خود را تغییر داده اند تا مینی فیگورهای محبوب را به مجموعه های مقرون به صرفه تبدیل کنند. و برای اینکه آن را حتی بیشتر کند. در دسترس. ینس کرونولد فردریکسون، رهبر خلاق LEGO Star Wars می‌گوید: «ما در طول سال‌ها استراتژی خود را کمی تغییر داده‌ایم، جایی که در گذشته اغلب برخی از آنها را - به‌ویژه مهم‌ترین‌ها - با قیمت‌های بالاتر نگه می‌داشتیم. ما اکنون فکر می کنیم که جوانان، شاید تازه وارد جنگ ستارگان، می خواهند وارد آن شوند.