زبان: فرانسوی

دانلود فیلم Backstabbing for Beginners 2018

دانلود فیلم Backstabbing for Beginners 2018 سانسور شده

یک هماهنگ کننده برنامه جوان در سازمان ملل به طور تصادفی با توطئه ای در مورد ذخایر نفت عراق برخورد می کند.

دانلود فیلم The Wolf and the Lion 2021

دانلود فیلم The Wolf and the Lion 2021 سانسور شده

یک توله گرگ و یک توله شیر گمشده توسط دختری در قلب بیابان کانادا نجات می یابند. دوستی آنها زندگی آنها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

دانلود فیلم One Fine Morning 2022

دانلود فیلم One Fine Morning 2022 سانسور شده

با پدری که از بیماری عصبی رنج می برد، زنی جوان با دختر هشت ساله خود زندگی می کند. در حالی که در تلاش برای تامین یک خانه سالمندان مناسب است، با دوستی که در دسترس نیست برخورد می کند و با او رابطه عاشقانه برقرار می کند.

دانلود فیلم Walter 2019

دانلود فیلم Walter 2019 سانسور شده

برای گوران و تیم آماتورش، این طرح عالی بود: ورود به یک هایپرمارکت در شب برای سرقت از یک جواهرفروش. اما این بازنده ها آمدن نگهبانی را مانند هیچ کس دیگری پیش بینی نکرده بودند: والتر، یک جنگ سالار سابق آفریقایی که آنها را به جهنم خواهد فرستاد.

دانلود سریال The Perfect Mother

دانلود سریال The Perfect Mother سانسور شده

مادری فداکار که از بی گناهی دخترش در قتل متقاعد شده است، به زودی با محو شدن مرز بین قربانی و مجرم، حقایق ناراحت کننده را کشف می کند.

قسمت 4 فصل اول

دانلود فیلم Close 2022

دانلود فیلم Close 2022 سانسور شده

دوستی شدید بین دو پسر سیزده ساله لئو و رمی به طور ناگهانی مختل می شود. لئو با تقلا برای درک آنچه اتفاق افتاده است به سوفی، مادر رمی نزدیک می شود. «نزدیک» فیلمی درباره دوستی و مسئولیت است.

دانلود فیلم Felicità 2020

دانلود فیلم Felicità 2020 سانسور شده

برای تیم و کلویی، شادی روزمره و بی‌پیوسته است. اما فردا تابستان تمام می شود. دختر آنها، تامی، به مدرسه برمی‌گردد و امسال، آنها قول می‌دهند که او این قرار بزرگ را از دست نخواهد داد.