زبان: آلمانی

دانلود فیلم R.M.N. 2022

دانلود فیلم R.M.N. 2022 سانسور شده

تحلیلی بدون قضاوت از نیروهای محرک رفتار انسان در مواجهه با ناشناخته، نحوه درک ما از دیگری و نحوه ارتباط ما با آینده نگران کننده.

دانلود فیلم One Fine Morning 2022

دانلود فیلم One Fine Morning 2022 سانسور شده

با پدری که از بیماری عصبی رنج می برد، زنی جوان با دختر هشت ساله خود زندگی می کند. در حالی که در تلاش برای تامین یک خانه سالمندان مناسب است، با دوستی که در دسترس نیست برخورد می کند و با او رابطه عاشقانه برقرار می کند.

دانلود سریال Woman of the Dead

دانلود سریال Woman of the Dead سانسور شده

در تلاشی انتقام جویانه برای کشف اینکه چه کسی شوهرش را کشته است، زنی در نهایت عمیق ترین و زشت ترین رازهای جامعه کوچک خود را فاش می کند.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال The Perfect Mother

دانلود سریال The Perfect Mother سانسور شده

مادری فداکار که از بی گناهی دخترش در قتل متقاعد شده است، به زودی با محو شدن مرز بین قربانی و مجرم، حقایق ناراحت کننده را کشف می کند.

قسمت 4 فصل اول

دانلود فیلم All Quiet on the Western Front 2022

دانلود فیلم All Quiet on the Western Front 2022 سانسور شده

یک سرباز جوان آلمانی در جبهه غرب در طول جنگ جهانی اول تجربه و اضطراب وحشتناکی دارد…

دانلود سریال The Handmaid’s Tale

دانلود سریال The Handmaid’s Tale سانسور شده

در جهانی که نرخ زاد و ولد به دلیل بیماری های مقاربتی و آلودگی محیط زیست کاهش یافته است، دولت دموکراتیک گیلیاد پس از جنگ داخلی آمریکا حکومت کرد. رژیم نخبگانی از نخبگان مذهبی. طبق قانون، زنان در گیلعاد مجبور بودند در نقش‌های بسیار محدودی کار کنند، از جمله به عنوان برده مادرشان، و اجازه نداشتند دارایی داشته باشند، شغل داشته باشند، درآمد کسب کنند یا تحصیل کنند.

قسمت 10 فصل پنجم

دانلود سریال King of Stonks

دانلود سریال King of Stonks سانسور شده

فلیکس آرماند یک مدیر 30 ساله فناوری اطلاعات است که در آستانه رسیدن به اوج حرفه خود است. پس از عرضه اولیه سهام شرکت فین تک مستقر در دوسلدورف CableCash AG، فلیکس سرانجام توسط رئیسش مگنوس کرامر به عنوان مدیرعامل در صحنه بزرگ انتخاب شد. اما درست قبل از اینکه زمان مناسب باشد، اخبار بد این برنامه ها را تهدید می کند. روزنامه‌نگار تام ویلند کشف کرد که CableCash پرداخت‌های آنلاین یک امپراتوری پورن را پردازش می‌کند که به دلیل مشارکت در تجارت جنایی شناخته می‌شود. نه تنها پیشرفت فلیکس، بلکه آینده کل شرکت در خطر است.

قسمت 6 (آخر) فصل اول

دانلود فیلم Gladbeck: The Hostage Crisis 2022

دانلود فیلم Gladbeck: The Hostage Crisis 2022 سانسور شده

هانس یورگن "هانوش" روزنر در 17 فوریه 1957 در گلادبک به دنیا آمد.او در خانواده ای با سه خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر بزرگ شد.پدرش که یک سرباز جنگ جهانی دوم بود، اغلب در کودکی مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. گزارش شده است که در 8 یا 9 سالگی یکی از دوستان پدرش دزدی از مغازه را به او یاد داده است.