ژانر‌ها: کمدی

دانلود سریال دادزن

دانلود سریال دادزن دانلود قانونی

 • کیفیتWEB-DL
 • وضعیت پخش
  در حال پخش فصل اول

قصه این سریال درباره جوانی است که شغل های مختلفی دارد و در نهایت به شغل دادزنی می رسد و در این مسیر با پیچیدگی ها و مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند. او عاشق است و همه تلاش خود را به کار می بندد تا به عشقش برسد.

قسمت 3 فصل اول

دانلود سریال سیاه چاله

دانلود سریال سیاه چاله دانلود قانونی

 • کیفیتWEB-DL
 • وضعیت پخش
  در حال پخش فصل اول

یک مرد 60 ساله به نام جمشید را بازگو می کند که در کهنسالی دچار بیکاری و اجاره نشینی شده است. در این وضعیت است که جمشید مجبور می شود به خانه پدری خود که یک ملک قدیمی در خارج از شهر است، برود و به همین واسطه است که از ماجرایی مطلع می شود که تصور می کند زندگی خانواده را بهبود خواهد بخشید ولی اقدام او هم خودش و هم این که همه اعضای خانواده را وارد چاله ای بزرگ تر می کند.

قسمت 7 فصل اول

دانلود سریال SpongeBob SquarePants

دانلود سریال SpongeBob SquarePants سانسور شده

شخصیت اصلی کارتون "باب اسفنجی" است. ماجرای داستان در شهر زیر دریایی بیکینی باتم جریان دارد. او در یک فروشگاه تهیه مواد غذایی همبرگر سرخ کن است و به کار نسبتاً ساده و یکنواخت خود بسیار علاقمند است. شخصیت" باب اسفنجی "با رفتارهای بدور از هرگونه آلایش کودکانه کاملاً مطابقت دارد. در محیط کار و زندگی خود با یک هشت پا " اختاپوس "که دارای شخصیتی خود خواه است و یک ستاره دریایی "پاتریک "که عاری از هرگونه هوش و استعداداست تماس نزدیک دارد…

قسمت11 (بدون قسمت 9) فصل سیزدهم

دانلود سریال Extrapolations

دانلود سریال Extrapolations سانسور شده

داستان‌های پیش‌بینی‌نشده از اینکه چگونه تغییرات آتی سیاره ما بر عشق، ایمان، کار و خانواده در مقیاس شخصی و انسانی تأثیر می‌گذارد.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Lucky Hank

دانلود سریال Lucky Hank سانسور شده

پروفسور هنک دورو، رئیس بخش انگلیسی در یک کالج با بودجه کم، مرز بین بحران میانسالی و فروپاشی تمام عیار را دنبال می کند و هرج و مرج غیرمعمول در زندگی شخصی و حرفه ای خود را دنبال می کند.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Ted Lasso

دانلود سریال Ted Lasso سانسور شده

تد لاسو، مربی فوتبال کالج آمریکایی، برای مدیریت AFC Richmond، یک تیم فوتبال لیگ برتر انگلیس، به لندن می رود.

قسمت 12 فصل سوم

دانلود سریال Shrinking

دانلود سریال Shrinking سانسور شده

 • 7.7 از 10
  میانگین رای 3,146 نفر
 • کیفیتWEB-DL
 • وضعیت پخش
  در حال پخش فصل اول
 • مدت زمان
  33 دقیقه

یک درمانگر غمگین شروع به گفتن دقیقاً به مشتریان خود می کند که چه فکر می کند. او با نادیده گرفتن آموزش و اخلاق خود، متوجه می شود که تغییرات بزرگی در زندگی مردم ایجاد می کند - از جمله زندگی خودش.

قسمت 10 فصل اول

دانلود سریال Trying

دانلود سریال Trying سانسور شده

تمام چیزی که جیسون و نیکی می خواهند یک بچه است، اما این تنها چیزی است که آنها نمی توانند داشته باشند. بنابراین، آنها تصمیم به پذیرش می گیرند. آیا هیئت فرزندخواندگی با دوستان ناکارآمد، خانواده‌های بی‌نظم و زندگی آشفته‌شان فکر می‌کند که آماده پدر و مادر شدن هستند؟

قسمت 8 فصل دوم

دانلود سریال Once Upon a Small Town

دانلود سریال Once Upon a Small Town سانسور شده

یک دامپزشک شهری به حومه شهر نقل مکان می کند و در آنجا با یک پلیس زن آشنا می شود، یک شهروند خودی با رازی دوستانه.

قسمت 12 فصل اول

دانلود سریال That Girl Lay Lay

دانلود سریال That Girl Lay Lay سانسور شده

سدی که در تلاش برای نشان دادن نشان خود در مدرسه است و نیاز به یک دوست صمیمی دارد تا با او صحبت کند، آرزو می کند که Lay Lay، یک آواتار با هوش مصنوعی از یک برنامه تأیید شخصی، واقعی باشد و بتواند به او کمک کند که چگونه برجسته شود. وقتی آرزوی او برآورده می‌شود و لی لی به شکلی جادویی زنده می‌شود، آن‌ها در دوران نوجوانی زندگی خود را دنبال می‌کنند و متوجه می‌شوند که واقعاً چه کسانی هستند، در حالی که سعی می‌کنند هویت لی لی را پنهان نگه دارند.

قسمت 12 فصل اول