ژانر‌ها: معمایی

دانلود سریال From

دانلود سریال From سانسور شده

یک شهر کابوس‌وار در آمریکای مرکزی، همه کسانی را که وارد آن می‌شوند به دام می اندازد. از آنجایی که ساکنان برای حفظ احساس عادی بودن و جستجوی راهی برای خروج می جنگند، باید از خطرات در کمین نیز جان سالم به در ببرند.

قسمت 6 فصل دوم

دانلود سریال The Last Thing He Told Me

دانلود سریال The Last Thing He Told Me سانسور شده

شوهر زنی به نام هانا ناگهان ناپدید می شود؛ هانا و دختر ناتنی همسرش جستجو برای پیدا کردن او را آغاز می کنند. هانا هرچقدر بیشتر به دنبال شوهرش می گردد بیشتر متوجه می شود که شوهرش آن چیزی که ادعایش را می کرده نبوده است...

قسمت 7 فصل اول

دانلود سریال Extrapolations

دانلود سریال Extrapolations سانسور شده

داستان‌های پیش‌بینی‌نشده از اینکه چگونه تغییرات آتی سیاره ما بر عشق، ایمان، کار و خانواده در مقیاس شخصی و انسانی تأثیر می‌گذارد.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Our Blooming Youth

دانلود سریال Our Blooming Youth سانسور شده

داستانی در مورد شاهزاده ای که کتابی در مورد داستان های ارواح دریافت می کند که حاوی انواع نفرین های زندگی است و احساس می کند که نفرین یک به یک اتفاق می افتد.

قسمت 20 فصل اول

دانلود سریال Servant

دانلود سریال Servant سانسور شده

یک زوج فیلادلفیا پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف که شکافی در ازدواج آنها ایجاد می کند و دری را برای ورود نیروی مرموز به خانه آنها باز می کند، در سوگ هستند.

قسمت 10 فصل چهارم

دانلود سریال Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities

دانلود سریال Guillermo del Toro’s Cabinet of Curiosities سانسور شده

کابوس‌های عجیب و غریب در هشت داستان وحشت در یک مجموعه ترسناک از نظر بصری خیره‌کننده و سوزن‌انگیز به سرپرستی گیلرمو دل تورو آشکار می‌شوند.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl سانسور شده

در طول رژه سواره نظام مجوس، دختر خانواده مارتین، آمایا ناپدید می شود. روزنامه‌نگار میرن، مصمم به یافتن او، پرونده را به عهده می‌گیرد.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Poker Face

دانلود سریال Poker Face سانسور شده

  • کیفیتWEB-DL
  • وضعیت پخش
    در حال پخش فصل اول
  • مدت زمان
    0 دقیقه

چارلی توانایی خارق‌العاده‌ای برای تشخیص اینکه کسی دروغ می‌گوید دارد. او با پلیموث باراکودا خود به جاده می‌آید و با هر توقفی با گروه جدیدی از شخصیت‌ها و جنایات عجیب روبرو می‌شود که نمی‌تواند به تحقیق و حل آن کمک کند.

قسمت 10 فصل اول

دانلود سریال Woman of the Dead

دانلود سریال Woman of the Dead سانسور شده

در تلاشی انتقام جویانه برای کشف اینکه چه کسی شوهرش را کشته است، زنی در نهایت عمیق ترین و زشت ترین رازهای جامعه کوچک خود را فاش می کند.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Inside Man

دانلود سریال Inside Man سانسور شده

یک زندانی محکوم به اعدام در ایالات متحده و یک زن که در زیرزمینی زیر یک معاونت انگلیسی گیر افتاده است، به غیرمنتظره ترین راه از هم عبور می کنند.

قسمت 4 فصل اول