ژانر‌ها: علمی-تخیلی

دانلود سریال Black Knight

دانلود سریال Black Knight سانسور شده

در آینده ای که آلودگی هوا زندگی را ناممکن کرده است، بقای نسل بشر تنها به گروهی بستگی دارد که شوالیه های سیاه نامیده می شود. آنها در سرزمین های بایر جستجو می کنند و...

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Quantum Leap

دانلود سریال Quantum Leap سانسور شده

30 سال پس از از دست دادن دکتر. پروژه کوانتوم لیپ با تیم جدیدی راه اندازی می شود که سعی می کنند رازهای بکت و ماشینش را با هم به اشتراک بگذارند. به دلایل نامعلوم، دکتر. بن سانگ، فیزیکدان ارشد پروژه جدید، کد برنامه جدید را در سیستم های پروژه آپلود کرد و از یک شتاب دهنده پیشرفته برای سفر در زمان استفاده کرد. او مانند بکت در گذشته ناپدید می شود، زندگی دیگران را می گذراند و تاریخ را به امید بازگشت به زمان حال تغییر می دهد. آدیسون آگوستین، کارمند پروژه، که دوست دختر بن است، با این پروژه ارتباط برقرار می کند و به عنوان یک هولوگرام برای او ظاهر می شود که فقط او می تواند ببیند و بشنود، درست همانطور که مدیر پروژه سابق آل کالاویچی با بکت انجام داد.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال The Peripheral

دانلود سریال The Peripheral سانسور شده

در آینده ای که تکنولوژی جامعه را تغییر داده است، زنی جاه طلب به نام فلین خود را مورد نفرین سرنوشت می بیند. او در حالی که سعی می کند تکه های خانواده از هم پاشیده اش را کنار هم بگذارد، ارتباط مخفیانه ای با واقعیتی جایگزین و آینده تاریک خود پیدا می کند.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال See

دانلود سریال See سانسور شده

در آینده ای دیستوپیایی، نژاد بشر حس بینایی خود را از دست داده است و جامعه باید راه های جدیدی برای برقراری ارتباط، ساختن، شکار و بقا پیدا کند. همه اینها زمانی که مجموعه ای از دوقلوهای کم بینا به دنیا می آیند دشوار است.

قسمت 8 فصل سوم

دانلود سریال The Man Who Fell to Earth

دانلود سریال The Man Who Fell to Earth سانسور شده

توماس جروم نیوتن بیگانه ای است که از سیاره ای دور به زمین سفر کرده است. هنگام فرود در نیومکزیکو به زبان انگلیسی ظاهر شد. نیوتن با مأموریتی به زمین می رسد تا آب را به سیاره ای که از خشکسالی فاجعه بار رنج می برد، بازگرداند. نیوتن به سرعت فناوری پیشرفته سیاره خود را در چندین پتنت روی زمین به کار برد. او به عنوان رئیس Global Enterprise، یک شرکت فناوری مستقر در آریزونا، با کمک وکیل مشهور ثبت اختراع، اولیور فارنسورث، ثروت خود را به دست آورد. این ثروت برای ساخت سفینه های فضایی برای رساندن آب به سیاره خانه شما مورد نیاز است.

قسمت 10 فصل اول

دانلود سریال Halo

دانلود سریال Halo سانسور شده

کیکی ولفکیل، تهیه کننده اجرایی، فاش کرد که Halo یک درگیری حماسی قرن 26 بین بشریت و یک تهدید بیگانه به نام اتحاد را دنبال می کند. یک داستان مستقل است که در «خط زمانی نقره‌ای» خودش که از اصل و فرهنگ فرانچایز ترانچایز جدا می‌شود، قرار می‌گیرد و دنباله، اقتباس، پیش‌درآمد یا دنباله نیست، که توضیح می‌دهد که آنها می‌خواستند از دو قانون Halo پیروی کنند. . این تصمیم با نحوه اقتباس استودیو مارول از کمیک های مارول در دنیای سینمایی مارول مقایسه شد.

قسمت 9 فصل اول

دانلود سریال Westworld

دانلود سریال Westworld سانسور شده

در دهه 2050، Delos Corporation چندین پارک موضوعی از جمله Westworld با موضوع غرب قدیمی آمریکا را اداره می‌کند. هر محیطی حاوی «میزبان‌ها» است که ربات‌های بیومکانیکی هستند که از انسان قابل تشخیص نیستند. میزبان‌ها طوری برنامه‌ریزی شده‌اند که به هر درخواست مهمانان احترام بگذارند و در معرض انواع خشونت و/یا رابطه جنسی قرار می‌گیرند. با این حال، برنامه میزبان از آسیب دیدن هر موجود زنده یا آسیب دیدن مهمان جلوگیری می کند. اپراتورهای پارک هنگام تعامل با مهمانان برای این میزبان ها روایت هایی ایجاد می کنند، اما پس از پایان هر داستان، خاطرات میزبان را پاک می کنند. شرکت دلوس او ادعا می کند که میزبان ها ماشین هستند و هیچ دردی احساس نمی کنند.

قسمت 8 فصل 4

دانلود سریال Moonhaven

دانلود سریال Moonhaven سانسور شده

  • 4.8 از 10
    میانگین رای 1,563 نفر
  • کیفیتWEB-DL
  • وضعیت پخش
    در حال پخش فصل اول
  • مدت زمان
    1 ساعت

در ژوئیه 2021، دومینیک موناگان برای بازی در کنار جو مانگانیلو قرارداد امضا کرد. با این حال مک دونالد به عنوان تیتر این سریال معرفی شد. آیلت زورر نیز در 9، 10، 11، 12 به عنوان شخصیت اصلی معرفی شده است. کادیم هاردیسون به عنوان یک شخصیت تکرارشونده در سریال معرفی شده است و یازمین نویل به عنوان یک شخصیت تکرارشونده در سال 2021 به بازیگران پیوست. 13، 14 سپتامبر

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Resident Evil

دانلود سریال Resident Evil سانسور شده

توسعه اولین Resident Evil که در ژاپن با نام Biohazard منتشر شد، در سال 1993 آغاز شد، زمانی که توکورو فوجی‌وارا از کپکام به شینجی میکامی و همکارانش گفت که یک بازی با استفاده از عناصر بازی Sweet Home در سال 1989 بسازند.زمانی که مدیران بازاریابی در حال ساخت بودند. با انتشار بازی Biohazard در ایالات متحده در اواخر سال 1994، اشاره شد که تضمین حقوق نام Biohazard دشوار است زیرا یک بازی DOS تحت این نام ثبت شده است. و همچنین یک گروه پانک هاردکور در نیویورک به نام Biohazard. مسابقه ای بین کارکنان این شرکت برای انتخاب نام جدید برگزار شد. این قبیله Resident Evil نام داشت، نامی که تحت آن در غرب منتشر شد. Resident Evil در سال 1996 در پلی استیشن عرضه شد و بعداً به Sega Saturn منتقل شد.

قسمت 8 فصل اول