ژانر‌ها: جنایی

دانلود سریال Love & Death

دانلود سریال Love & Death سانسور شده

براساس داستانی واقعی روایت شده و در مورد زنی خانه‌دار در وایلی، تگزاس به نام کندی مونتگومری (با بازی الیزابت اولسن) است که در سال 1980 میلادی، دوستش بتی گور (با بازی لی‌لی ریب) را...

قسمت 7 فصل اول

دانلود سریال Gotham Knights

دانلود سریال Gotham Knights سانسور شده

بروس وین به قتل می رسد و پسر خوانده اش با فرزندان دشمنان بتمن اتحاد برقرار می کند. همانطور که شهر خطرناک تر می شود، این فراریان نامتناسب به نسل بعدی ناجیان آن تبدیل می شوند که به شوالیه های گاتهام معروف هستند.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Taxi Driver

دانلود سریال Taxi Driver سانسور شده

خلافکاری به نام دوایت که به تازگی پس از 25 سال از زندان آزاد شده است، به زودی توسط رئیسش برای انجام یک ماموریت به تالسا در ایالت اوکلاهاما فرستاده می شود. حال دوایت که کسی را در منطقه نمی شناسد شروع به جمع آوری افرادی جدید می کند تا امپراطوری خود را به راه اندازد اما ....

قسمت 16 فصل دوم

دانلود سریال Santo

دانلود سریال Santo سانسور شده

دو افسر پلیس باید اختلافات خود را کنار بگذارند و یکی از بزرگ ترین قاچاقچیان دنیا ، سانتو، را دستگیر کنند که چهره اش را کسی تا به حال ندیده است.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Carnival Row

دانلود سریال Carnival Row سانسور شده

یک کارآگاه انسانی و یک پری یک رابطه خطرناک را در یک دنیای فانتزی ویکتوریایی احیا می کنند، جایی که صلح ناآرام شهر زمانی که یک رشته قتل یک هیولای غیرقابل تصور را آشکار می کند، فرو می ریزد.

قسمت 10 فصل دوم

دانلود سریال The Snow Girl

دانلود سریال The Snow Girl سانسور شده

در طول رژه سواره نظام مجوس، دختر خانواده مارتین، آمایا ناپدید می شود. روزنامه‌نگار میرن، مصمم به یافتن او، پرونده را به عهده می‌گیرد.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Mayor of Kingstown

دانلود سریال Mayor of Kingstown سانسور شده

خانواده مک لوسکی دلالان قدرتی هستند که با موضوعات نژادپرستی سیستماتیک، فساد و نابرابری در کینگستون، میشیگان، جایی که تجارت زندان تنها صنعت پر رونق است، مقابله می کنند.

قسمت 10 فصل دوم

دانلود سریال Alert: Missing Persons Unit

دانلود سریال Alert: Missing Persons Unit سانسور شده

  • 5.5 از 10
    میانگین رای 1,108 نفر
  • کیفیتWEB-DL
  • وضعیت پخش
    در حال پخش فصل اول
  • مدت زمان
    45 دقیقه

نیکی پارکر را پس از پیوستن به واحد گمشدگان اداره پلیس فیلادلفیا دنبال می‌کند تا در همان زمانی که او به دنبال پسر گمشده‌اش می‌گردد، به افراد دیگر کمک کند عزیزان خود را پیدا کنند.

قسمت 9 فصل اول

دانلود سریال Woman of the Dead

دانلود سریال Woman of the Dead سانسور شده

در تلاشی انتقام جویانه برای کشف اینکه چه کسی شوهرش را کشته است، زنی در نهایت عمیق ترین و زشت ترین رازهای جامعه کوچک خود را فاش می کند.

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Inside Man

دانلود سریال Inside Man سانسور شده

یک زندانی محکوم به اعدام در ایالات متحده و یک زن که در زیرزمینی زیر یک معاونت انگلیسی گیر افتاده است، به غیرمنتظره ترین راه از هم عبور می کنند.

قسمت 4 فصل اول