کشور: کانادا

دانلود فیلم Superman 1978

دانلود فیلم Superman 1978 سانسور شده

یک یتیم بیگانه از سیاره در حال مرگ خود به زمین فرستاده می شود، جایی که او بزرگ می شود تا اولین و بزرگترین ابرقهرمان خانه فرزندخوانده خود شود.

دانلود فیلم Backstabbing for Beginners 2018

دانلود فیلم Backstabbing for Beginners 2018 سانسور شده

یک هماهنگ کننده برنامه جوان در سازمان ملل به طور تصادفی با توطئه ای در مورد ذخایر نفت عراق برخورد می کند.

دانلود فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022

دانلود فیلم Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules 2022 سانسور شده

در سال تحصیلی جدید، برادرش رودریک او را بارها و بارها و بارها اذیت می کند. آیا گرگ موفق خواهد شد با او کنار بیاید؟ یا یک راز همه چیز را خراب می کند؟

دانلود فیلم The Wolf and the Lion 2021

دانلود فیلم The Wolf and the Lion 2021 سانسور شده

یک توله گرگ و یک توله شیر گمشده توسط دختری در قلب بیابان کانادا نجات می یابند. دوستی آنها زندگی آنها را برای همیشه تغییر خواهد داد.

دانلود فیلم Skinamarink 2022

دانلود فیلم Skinamarink 2022 سانسور شده

دو کودک در نیمه های شب از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که پدرشان گم شده است و تمام پنجره ها و درهای خانه آنها ناپدید شده است.

دانلود فیلم Alice, Darling 2022

دانلود فیلم Alice, Darling 2022 سانسور شده

زن جوانی که در یک رابطه آزاردهنده به دام افتاده است، شرکت کننده ناخواسته مداخله ای می شود که توسط دو دوست نزدیک او انجام شده است.

دانلود فیلم Lullaby 2022

دانلود فیلم Lullaby 2022 سانسور شده

تازه مادری که لالایی را در کتابی باستانی کشف می کند و به زودی این آهنگ را یک نعمت می داند. اما زمانی که لالایی دیو باستانی لیلیت را بیرون می آورد، دنیای او به یک کابوس تبدیل می شود.

دانلود فیلم Chip and Potato: Chip’s Holiday 2022

دانلود فیلم Chip and Potato: Chip’s Holiday 2022 سانسور شده

نارگیل های افتاده در چیپس سیب زمینی و چیپس سیب زمینی وجود دارد. آنها با کمک آموزش دوستانه و یک دوست جدید قصد دارند شب بخوابند.

دانلود فیلم The Silencing 2020

دانلود فیلم The Silencing 2020 سانسور شده

ریبرن سوانسون الکلی صاحب یتیم خانه گوئن سوانسون است که به نام دختر گم شده اش نامگذاری شده است. پناهندگی در مورد پشیمانی است، زیرا گوئن زندگی ولگرد او را تایید نکرد و پنج سال پیش زمانی که برای خرید ویسکی به فروشگاه رفت از ماشین خود ناپدید شد. Rayburn از دوربین های نظارتی برای دفع شکارچیان استفاده می کند. کلانتر آلیس گوستافسون خواهر یک جوان مشکل دار به نام بروکس است. آلیس در حین معاینه جسد دختر جوان، زخمی در گلوی دختر و نیزه ای مدفون در درخت پیدا می کند. پس از یادگیری در مورد بدن، Reborn می آید تا یک شناسایی مثبت انجام دهد، اما گوئن نیست. آلیس متوجه می شود که نیزه همراه با یک سلاح کمیاب به نام atlatl استفاده شده است.

دانلود فیلم Ghostbusters: Afterlife 2021

دانلود فیلم Ghostbusters: Afterlife 2021 سانسور شده

در ژوئن 2021، اگون اسپنگلر موجودی را در معدن مخفی ایوو شاندور در سامرویل، اوکلاهاما اسیر می کند و موجود دیگری را به مزرعه خود می کشاند. اگون تیونینگ را در ملک خود فعال می کند، اما قدرت از کار می افتد و قبل از اینکه مورد حمله موجود قرار گیرد و دچار حمله قلبی مرگبار شود، تله ارواح را در خانه خود پنهان می کند. دختر او که از هم جدا شده و از نظر مالی در تنگنا قرار دارد، مزرعه را به ارث می برد و پس از اخراج پسرانش از آپارتمانشان در شیکاگو، به همراه پسرانش تروور و فیبی نقل مکان می کند. ترور عاشق پرش ماشین لاکی دومینگو است و فیبی عاشق علم در کلاس علوم تابستانی که توسط زلزله شناس گری گروورسون تدریس می شود ثبت نام می کند.