کشور: تایلند

دانلود فیلم 6ixtynin9 1999

دانلود فیلم 6ixtynin9 1999

زنی که در طول بحران آسیا از یک شرکت مالی اخراج شده است، بدون پول به خانه باز می گردد. با این حال، او جعبه ای با ثروت در جلوی در پیدا می کند و تصمیم می گیرد آن را نگه دارد. با این حال، افرادی که آنجا را ترک کردند به زودی آن را می خواهند.

دانلود فیلم Kla Fun 2023

دانلود فیلم Kla Fun 2023

دو خواهر و برادر Kla و Fun خود را درگیر یک مافیای فراملیتی میبینند که از رقابت هنرهای رزمی مختلط برای عملیات قاچاق مواد مخدر استفاده میکنند. آنها به ابزار مافیا برای یک نقشه قتل تبدیل می شوند و باید برای بقا بجنگند.

دانلود فیلم CC2C 2009

دانلود فیلم CC2C 2009

فیلمی اکشن کمدی در مورد یک آشپز ساده از چاندنی چوک، که مردم یک روستای چینی او را با مبارز چینی، لیو شنگ اشتباه گرفته میشود.

دانلود فیلم Hunger 2023

دانلود فیلم Hunger 2023 سانسور شده

آئویی رستوران خانوادگی اش را در بانکوک اداره می کند. او یک روز دعوتنامه ای دریافت می کند که از او می خواهد به تیم آشپزی یکی از معروف ترین سرآشپزهای تایلند بپیوندد و...

دانلود فیلم Cave Rescue 2022

دانلود فیلم Cave Rescue 2022 سانسور شده

بر اساس ماموریت های واقعی پنجه گزنده که جهان را مجذوب خود کرد. یک تیم بین‌المللی از غواصان نخبه بسیج می‌شوند تا یک تیم فوتبال پسر بچه‌ها را که در غار گیر افتاده‌اند، در هنگام بالا آمدن سیل نجات دهند.

دانلود فیلم The Medium 2021

دانلود فیلم The Medium 2021 سانسور شده

یک گروه مستندساز تایلندی به بخش شمال شرقی تایلند، آیسان سفر می‌کنند تا زندگی روزمره یک رسانه محلی، نیم را که توسط روح بایان، خدای محلی مورد پرستش روستاییان تسخیر شده است، مستند کنند. بیان یک خدای اجدادی است و چندین نسل در اختیار زنان خانواده چریش بوده است. آخرین نفر در صف جانشینی، خواهر ناتنی نیم، نوی است. با این حال، نووی نمی خواست به یک رسانه تبدیل شود و به مسیحیت گروید. روح بیان به سمت نیم رفت و از آن زمان تاکنون با او بوده است.