کشور: استرالیا

دانلود فیلم Night Swim 2024

دانلود فیلم Night Swim 2024

ری والر بازیکن سابق بیسبال که به دلیل یک بیماری دژنراتیو مجبور به بازنشستگی زودهنگام شده است به همراه همسر و دو فرزندش به خانه جدیدی نقل مکان می کند. او امیدوار است که استخر حیاط خلوت برای بچه ها سرگرم کننده باشد و فیزیوتراپی برای خودش فراهم کند. با این حال، یک راز تاریک از گذشته خانه به زودی نیروی بدخواهانه ای را آزاد می کند که خانواده را به اعماق وحشت اجتناب ناپذیر می کشاند.

دانلود فیلم The Dry 2020

دانلود فیلم The Dry 2020 سانسور شده

آرون فالک برای شرکت در مراسم خاکسپاری غم انگیز به زادگاهش بازگشته است. اما بازگشت او زخمی ده ساله را تازه می‌کند. مرگ حل نشده‌ی دختر نوجوانی که...

دانلود فیلم True Spirit 2023

دانلود فیلم True Spirit 2023 سانسور شده

داستان نوجوان استرالیایی، جسیکا واتسون، جوانترین فردی که تا به حال به صورت انفرادی و بدون توقف در سراسر جهان حرکت کرده است.

دانلود فیلم The Curious Case of Dolphin Bay 2022

دانلود فیلم The Curious Case of Dolphin Bay 2022

داستان در مورد کوین پرکینز 15 ساله است که تابستان را به عنوان کارآموز با بهترین دوستش دانیلا می گذراند. وقایع مرموز شروع به رخ دادن می کنند و آنها معتقدند که توسط افسانه محلی Everly Fallow تعقیب شده اند.

دانلود فیلم Three Thousand Years of Longing 2022

دانلود فیلم Three Thousand Years of Longing 2022 سانسور شده

آلیتیا بنی یک محقق بریتانیایی تنها است که گهگاه از توهمات عجیب موجودات هیولا رنج می برد. آلیتیا در سفر به استانبول، یک بطری باستانی می‌خرد و به‌طور تصادفی جن گیر افتاده در آن را بیرون می‌آورد. جین سه آرزو را به الیتیا پیشنهاد می کند، تا زمانی که هر یک خواسته واقعی قلبی او باشد، اما الیتیا ادعا می کند که این آرزو یک اشتباه است و جین را به تقلب متهم می کند. جین در پاسخ به اتهام او سه داستان از گذشته خود و چگونگی گیر افتادن او در بطری را برای او تعریف می کند.

دانلود فیلم Infinite Storm 2022

دانلود فیلم Infinite Storm 2022 سانسور شده

Pam Biles یک داوطلب جستجو و نجات است که یک صبح سرنوشت‌ساز برای پیاده‌روی به بالای کوه واشنگتن برده می‌شود. ناگهان طوفان شدیدی شروع می‌شود، اما او با کفش‌های کتانی فقط ردپایی را در برف می‌بیند. او با مردی عجیب و مرموز آشنا می شود که خود را "جان" می نامد و هر دو سفری خطرناک را از کوه به سوی امن آغاز می کنند. او در راه با موانع زیادی روبرو شد و در یک نقطه نزدیک بود غرق شود. در این مدت، پم "فلاش بک" های مختلفی درباره دو دختر خردسالش دارد. بعد از اینکه تقریباً یخ می زنند، آن دو به مکان امن می رسند و جان ناگهان بدون تشکر از آنجا می رود. پم سعی می کند نام واقعی خود را بیاموزد و هر دو در نهایت در یک کافی شاپ با یکدیگر ملاقاتی عاطفی دارند، جایی که او فاش می کند که دو دختر جوانش بر اثر مسمومیت با مونوکسید کربن جان خود را از دست داده اند. آنها دست می دهند و او یکی از له شدن هایش را به یاد می آورد. کسانی که بر اثر سرمازدگی مردند کوه سال گذشته

دانلود فیلم The Reef: Stalked 2022

دانلود فیلم The Reef: Stalked 2022 سانسور شده

پس از کشتن خواهرش، نیک، خواهرش و دو دوستش در یک ماجراجویی قایقرانی در جزیره‌ای در اقیانوس آرام به دنبال آرامش هستند. ساعاتی قبل از سفر، زنان توسط یک کوسه تعقیب می شوند و باید با هم پیوند بخورند، با ترس های خود روبرو شوند و از یکدیگر محافظت کنند.