کشور: کره جنوبی

دانلود سریال Black Knight

دانلود سریال Black Knight سانسور شده

در آینده ای که آلودگی هوا زندگی را ناممکن کرده است، بقای نسل بشر تنها به گروهی بستگی دارد که شوالیه های سیاه نامیده می شود. آنها در سرزمین های بایر جستجو می کنند و...

قسمت 6 فصل اول

دانلود سریال Taxi Driver

دانلود سریال Taxi Driver سانسور شده

خلافکاری به نام دوایت که به تازگی پس از 25 سال از زندان آزاد شده است، به زودی توسط رئیسش برای انجام یک ماموریت به تالسا در ایالت اوکلاهاما فرستاده می شود. حال دوایت که کسی را در منطقه نمی شناسد شروع به جمع آوری افرادی جدید می کند تا امپراطوری خود را به راه اندازد اما ....

قسمت 16 فصل دوم

دانلود سریال Big Bet

دانلود سریال Big Bet سانسور شده

یک درام جنایی اکشن درباره یک پادشاه کازینو که در حال ریسک کردن است و سعی می کند به بازی بازگردد.

قسمت 8 فصل دوم

دانلود سریال The Golden Spoon

دانلود سریال The Golden Spoon سانسور شده

سونگ چئون قاشق جادویی را در دست می گیرد که به او اجازه می دهد زندگی خود را با بهترین دوست ثروتمندش تغییر دهد. حالا او باید تصمیم بگیرد که کدام یک از دو آینده احتمالی اش ارزش حفظ کردن را دارد.

قسمت 15 فصل اول

دانلود سریال Once Upon a Small Town

دانلود سریال Once Upon a Small Town سانسور شده

یک دامپزشک شهری به حومه شهر نقل مکان می کند و در آنجا با یک پلیس زن آشنا می شود، یک شهروند خودی با رازی دوستانه.

قسمت 12 فصل اول

دانلود سریال Money Heist: Korea – Joint Economic Area

دانلود سریال Money Heist: Korea – Joint Economic Area سانسور شده

این سریال هم بازسازی و هم اسپین آف/دنباله سریال تلویزیونی اسپانیایی است، این سریال به خط داستانی و شخصیت های اصلی می چسبد. "پروفسور" (یو جی ته)، یک مغز متفکر جنایتکار استراتژیک، قصد دارد با الهام از پسران اسپانیایی، یک سرقت را در شبه جزیره کره متحد انجام دهد. این تجارت شامل استراتژیست ها و افراد مستاصل با ویژگی ها و توانایی های متفاوت است که با موقعیت های غیرعادی مواجه می شوند. دزدها از ضرابخانه یک کره متحد شکسته اند. با گیر افتادن گروگان ها در داخل، پلیس باید آنها را متوقف کند، و همچنین مغز متفکر پشت همه چیز.

قسمت 12 فصل اول

دانلود سریال Shadow Detective

دانلود سریال Shadow Detective سانسور شده

کارآگاه تکروک پس از یک حرفه درخشان در نیروی پلیس آماده بازنشستگی است، اما یک روز از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که او را به قتلی متهم کرده اند که مرتکب نشده است و قاتل واقعی برای باج گیری در بازداشت است.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Reborn Rich

دانلود سریال Reborn Rich سانسور شده

این سریال در مورد یون هیون وو (سونگ جونگ کی)، یک کارمند وفادار است که در گروه سان یونگ کار می کند، که توسط یکی از اعضای گروه سان یونگ مورد خیانت قرار گرفته و کشته می شود. یون بعداً در سال 1987 از خواب بیدار می‌شود و متوجه می‌شود که در بدن جین دوجون، کوچک‌ترین نوه گروه سان یانگ، که به طور مرموزی در حال حاضر ناپدید شده است، تناسخ یافته است. یون با استفاده از این موقعیت به نفع خود، انتقام خود را با برنامه ریزی برای تصرف خصمانه گروه Sunyang آغاز می کند.

قسمت 16 فصل اول

دانلود سریال The Queen’s Umbrella

دانلود سریال The Queen’s Umbrella سانسور شده

این سریال در داستان تخیلی سلسله چوسون می گذرد، این سریال بر این تمرکز دارد که چگونه 1 درصد برتر خود را آموزش می دهند تا شاهزاده های دردسرساز که خانواده سلطنتی را آزار می دهند به شاهزاده های واقعی تبدیل کنند.

قسمت 16 فصل اول