کشور: ژاپن

دانلود سریال Hell’s Paradise: Jigokuraku

دانلود سریال Hell’s Paradise: Jigokuraku سانسور شده

یک جوخه از زندانیان و نگهبانان آنها برای بررسی یک جزیره مرموز فرستاده می‌شوند. خیلی زود آنها در جزیره سرگردان می‌شوند و باید برای زنده ماندن از ساکنان مرموز و هیولایی جزیره به یکدیگر تکیه کنند و...

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Kimetsu no Yaiba

دانلود سریال Kimetsu no Yaiba سانسور شده

در دوره چوسان، مردی جوان به نام کانگ هان سو به وکیلی توانا تبدیل می‌شود تا از کسی که مسئول مرگ والدینش است، انتقام بگیرد اما…

قسمت 7 فصل سوم

دانلود سریال Tokyo Revengers

دانلود سریال Tokyo Revengers سانسور شده

هاناگاکی تاکمیچی تا زمان مرگش زندگی رضایت بخشی دارد. او که 12 سال گذشته از خواب بیدار می شود، به سرنوشت دوستانش فکر می کند و سعی می کند از آینده ای ناگوار جلوگیری کند.

قسمت 12 فصل دوم

دانلود سریال Record of Ragnarok

دانلود سریال Record of Ragnarok سانسور شده

هر 1000 سال، شورای خدایان برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت بشریت گرد هم می آیند. پس از گذشت 7 میلیون سال از تاریخ بشر، خدایان به این تصمیم می‌رسند که انسان‌ها غیرقابل جبران هستند و باید منقرض شوند.

قسمت 6 فصل دوم

دانلود انیمه Vinland Saga

دانلود انیمه Vinland Saga سانسور شده

تورفین سفری را با قاتل پدرش دنبال می کند تا انتقام بگیرد و به عنوان یک جنگجوی شرافتمند در یک دوئل به زندگی خود پایان دهد و به پدرش ادای احترام کند.

قسمت 20 فصل دوم

دانلود سریال Sonic Prime

دانلود سریال Sonic Prime سانسور شده

سونیک در طول نبرد با دکتر اگمن، به طور ناخواسته یک مصنوع به نام منشور پارادوکس را از بین می برد که جهان را در هم می شکند و او و دوستانش را به ابعاد موازی به نام "Staterspaces" می فرستد. سونیک که می‌خواهد دنیا را بازگرداند و دوستانش را نجات دهد (که تا به حال پذیرفته بود)، با نسخه‌های جایگزین دوستانش و Shadow در Shatterverse مسابقه می‌دهد تا گروهی از دیکتاتورها را در حین مبارزه با شورای آشوب تشکیل دهد. . از پنج نسخه جایگزین Eggman.

قسمت 8 فصل اول

دانلود سریال Chainsaw Man

دانلود سریال Chainsaw Man سانسور شده

پس از یک خیانت، یک جوان مرده به عنوان یک هیبرید قدرتمند شیطان-انسان پس از اتحاد دوباره با شیطان خانگی خود دوباره متولد می شود و به زودی به سازمانی می پیوندد که به شکار شیطان اختصاص دارد.

قسمت 12 فصل اول

دانلود انیمه SPY×FAMILY

دانلود انیمه SPY×FAMILY سانسور شده

یک جاسوس مخفی با یک کودک به عنوان بخشی از پوشش خود ازدواج می کند و به فرزندی قبول می کند. همسر و دختر او رازهای خاص خود را دارند و هر سه باید سعی کنند در کنار هم بمانند.

قسمت 25 فصل اول

دانلود انیمه Mob Psycho 100

دانلود انیمه Mob Psycho 100 سانسور شده

شیگئو کاگیاما یک پسر دبیرستانی معمولی ​​با نام مستعار موب است. اگرچه او مانند موجودی نامرئی به نظر می رسد، اما در واقع یک اسپری قدرتمند با قدرت روانی بسیار زیاد است. برای اینکه کنترل این قدرت را از دست ندهد، دائماً در محدودیت های عاطفی زندگی می کند. برای کمک به او در یادگیری کنترل توانایی هایش، Mob به عنوان دستیار هنرمند Artaka Regan، یک رسانه خودخوانده روانی کار می کند. گانگستر می خواهد مانند اطرافیانش یک زندگی عادی داشته باشد، اما پس از آن مشکل پیش می آید. همانطور که احساسات سرکوب شده به آرامی در میان جمعیت افزایش می یابد، قدرتی که تهدید می کند مرزها را کنار بزند در برابر جناح های دیگری مانند پنجه ها قفل می شود.

قسمت 11 فصل اول